O Nas

        Gdy smutno Ci w zimny jesienny wieczór, a za oknem widzisz tylko unoszone przez wiatr pożółkłe liście i melodyjnie poruszające się gałęzie pobliskiego drzewa, to pora wydaje się wprost idealna, aby przypomnieć sobie o skromnym ubranym w pomarańczowe barwy serwisie.
        Ten rozwijany od 2006 roku z pasją i zaangażowaniem serwis tworzymy dokładnie na taką pogodę i dokładnie dla Ciebie, aby w każdej chwili móc poprawić Ci humor, zadziwić oraz zainspirować do czegoś nowego.
        Mając dość szarych i nudnych stron doszliśmy do wniosku, że stworzymy coś o wiele lepszego (dość częsty wniosek) i w ten właśnie sposób powstało Gibo.
        "A cóż to takiego?" - spytacie. Hmm... dokładnie to nie wiemy, ono chyba też nie za bardzo, bo cały czas się zmienia. Z początku było zielone - jak trawa w wiosenny dzień.


Gibo.pl - Wersja z roku 2006        Lecz kolor ten nie pasował do wesołego charakteru jakim poszczycić może się owe "Gibo" . Naturalną koleją rzeczy było więc zmiana ubioru na taki, który bardziej optymistycznie usposabia. W kolorach wesołych i radosnych - tak jak i twórczość zamieszczana na łamach serwisu.

        Cóż... aktualnie Gibo może pochwalić się działem filmów, zdjęć, premier kinowych, smsów oraz forum. Miesięcznie odwiedza nas 20 000 zacnych osób oglądając 55 000 stron (źródło: Google analytics, próba sierpień 2009). Może to jeszcze nie dużo, ale już na tyle by dbać o serwis i rozwijać go każdego dnia.
        Mamy nadzieję, że nie jest to Twoja ostania tu wizyta, a fakt że czytasz ten tekst jest wystarczającym dowodem, że coś Cię zainteresowało na Gibo.pl.

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.