RegulaminRegulamin Gibo.pl

  1. Na serwisie Gibo.pl zabronione jest umieszczanie materiałów pornograficznych, nagość, materiały związane ze wszelkiego rodzaju nadużyciami oraz wszelkie obraźliwe treści. Multimedia niezgodne z powyższymi zasadami regulaminu będą usuwane. Gibo.pl będzie także współpracować z wszelkimi legalnymi władzami w sprawach ewentualnych dochodzeń związanych z materiałami zamieszczanymi na serwisie.
  2. Pliki do serwisu mogą być zamieszczane tylko przez zarejestrowanych użytkowników portalu.
  3. Usunięcie pliku, którego treści są niezgodne z regulaminem serwisu należy kierować pod adres admin@gibo.pl
  4. Użytkownicy Gibo.pl są zobowiązani do przestrzegania wszystkich zasad i praw, które nakładają na nich lokalne władze, włączając prawa autorskie oraz prawa znaków handlowych. Dodawanie przez użytkowników plików multimedialnych, które naruszają prawa autorskie oraz prawa znaków handlowych jest zabronione. W razie potencjalnego pogwałcenia powyższych praw, sporne materiały będą zawieszane do czasu rozstrzygnięcia tych kwestii. Serwis Gibo.pl nie jest w żaden sposób zobowiązany do udziału w dyskusji wynikłej z niezgodności materiałów z powyższymi kwestiami.
  5. Serwis nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek straty spowodowane tymczasowym brakiem dostępności serwisu.
  6. Gibo.pl zastrzega sobie prawo do modyfikacji Regulaminu w dowolnej chwili oraz bez wcześniejszej zapowiedzi.


Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.