″Kobiety mafii″ Patryka Vegi - znany datę premiery!

″Kobiety mafii″ Patryka Vegi - znany datę premiery!
Kolejnym dziełem znanego polskiego reżysera Patryka Vegi które jest na etapie realizacji, będzie film ″Kobiety mafii″. W główne role wcielą się znane polskie aktorki : Agnieszka Dygant, Olga Bołądź i Katarzyna Warnke,  a także Aleksandra Popławska i Julia Wieniawa. Premiera filmu jest przewidziana na 23 lutego 2018r. Obecnie można oglądać w kinach - Botoks w reż. Vegi.
Kolejnym dziełem znanego polskiego reżysera Patryka Vegi które jest na etapie realizacji, będzie film ″Kobiety mafii″. W główne role wcielą się znane polskie aktorki : Agnieszka Dygant, Olga Bołądź i Katarzyna Warnke, a także Aleksandra Popławska i Julia Wieniawa. Premiera filmu jest przewidziana na 23 lutego 2018r. Obecnie można oglądać w kinach - Botoks w reż. Vegi.

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.