Dwa w jednym - rower i pralka

Dwa w jednym - rower i pralka
Nigdy jeszcze nie udało się upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu, teraz staje się to możliwe, pedałując na rowerku stacjonarnym można dodatkowo uprać bieliznę. Ten nowoczesny rower stacjonarny zaprojektowany został przez studentów w Chinach na uczelni Dalian Maritime University,. Pedałowanie obraca bęben i wytwarza energię elektryczną do zasilania monitora, a nadwyżka energii elektrycznej jest przechowywana w baterii do późniejszego wykorzystania. <br />
<br />
http://www.mymodernmet.com
Nigdy jeszcze nie udało się upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu, teraz staje się to możliwe, pedałując na rowerku stacjonarnym można dodatkowo uprać bieliznę. Ten nowoczesny rower stacjonarny zaprojektowany został przez studentów w Chinach na uczelni Dalian Maritime University,. Pedałowanie obraca bęben i wytwarza energię elektryczną do zasilania monitora, a nadwyżka energii elektrycznej jest przechowywana w baterii do późniejszego wykorzystania.

http://www.mymodernmet.com

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.