Księgarnia w dawnym teatrze: El Ateneo Grand Splendid w Buenos Aires

Księgarnia w dawnym teatrze: El Ateneo Grand Splendid w Buenos Aires
Księgarnia El Ateneo Grand Splendid w Buenos Aires w Argentynie to marzenie każdego szanującego się bibliofila.<br />
Ten ogromy gmach został zbudowany został zbudowany w Buenos Aires w 1919 roku. Początkowo służył jako teatr, ale w 1929 roku przekształcony w kino, następnie w roku 2000 przekształcono obiekt na ekskluzywną księgarnię.<br />
Architekt Fernando Manzoni, który był odpowiedzialny za odbudowę starał się zachować wszystkie eleganckie szczegóły występujące w każdym teatrze, począwszy od ozdobnych balkonów, a kończąc na kolorowo malowanym suficie.<br />
Obecnie księgarnia obejmuje 2.000 metrów kwadratowych, przyciąga ponad milion gości i sprzedaje około 700 000 książek rocznie.
Księgarnia El Ateneo Grand Splendid w Buenos Aires w Argentynie to marzenie każdego szanującego się bibliofila.
Ten ogromy gmach został zbudowany został zbudowany w Buenos Aires w 1919 roku. Początkowo służył jako teatr, ale w 1929 roku przekształcony w kino, następnie w roku 2000 przekształcono obiekt na ekskluzywną księgarnię.
Architekt Fernando Manzoni, który był odpowiedzialny za odbudowę starał się zachować wszystkie eleganckie szczegóły występujące w każdym teatrze, począwszy od ozdobnych balkonów, a kończąc na kolorowo malowanym suficie.
Obecnie księgarnia obejmuje 2.000 metrów kwadratowych, przyciąga ponad milion gości i sprzedaje około 700 000 książek rocznie.

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.