Fotel dentystyczny czy komputer przyszłości?

Fotel dentystyczny czy komputer przyszłości?
MWE Lab Emperor 200 - bo o nim mowa, to skórzany, ergonomiczny fotel, który można dostosować do własnych potrzeb za pomocą panelu dotykowego odpowiedzialnego za ułożenie poszczególnych części urządzenia. Na wysokości wzroku znajdują się trzy 24-calowe monitory HD, nie brakuje również powierzchni roboczej dla klawiatury i myszki. Użytkownik ma do dyspozycji wbudowany system przestrzennego dźwięku, oświetlenie LED czy system filtracji powietrza. Wszystko brzmi jak bajka. Niestety cena tego cuda jest powalająca - 50 tyś dolarów. <br />
MWE Lab Emperor 200 - bo o nim mowa, to skórzany, ergonomiczny fotel, który można dostosować do własnych potrzeb za pomocą panelu dotykowego odpowiedzialnego za ułożenie poszczególnych części urządzenia. Na wysokości wzroku znajdują się trzy 24-calowe monitory HD, nie brakuje również powierzchni roboczej dla klawiatury i myszki. Użytkownik ma do dyspozycji wbudowany system przestrzennego dźwięku, oświetlenie LED czy system filtracji powietrza. Wszystko brzmi jak bajka. Niestety cena tego cuda jest powalająca - 50 tyś dolarów.

Komentarze:
marcin
03-01-2014 02:03:19

o kurcze mega kupie se taki


Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.