Elektryczny samochód sportowy - Made in hand

Elektryczny samochód sportowy - Made in hand
Chen Yan Xi - młody 27-letni chiński inżynier postanowił zbudować w wolnym czasie auto wzorowane na wyglądzie super samochodów. W ciągu pół roku wybudował bardzo ładne auto z elektrycznym silnikiem. W związku z tym, że silnik jest domowej roboty prędkość pojazdu to zaledwie około 40km/h. Podwozie samochodu jest wykonane z ocynkowanej blachy i  rurociągów na zewnątrz z włókna szklanego. Inżynier zaprezentował swoje dzieło podczas Hainan - Międzynarodowego Salonu Przemysłu Motoryzacyjnego w 2015 roku.<br />
Chen Yan Xi - młody 27-letni chiński inżynier postanowił zbudować w wolnym czasie auto wzorowane na wyglądzie super samochodów. W ciągu pół roku wybudował bardzo ładne auto z elektrycznym silnikiem. W związku z tym, że silnik jest domowej roboty prędkość pojazdu to zaledwie około 40km/h. Podwozie samochodu jest wykonane z ocynkowanej blachy i rurociągów na zewnątrz z włókna szklanego. Inżynier zaprezentował swoje dzieło podczas Hainan - Międzynarodowego Salonu Przemysłu Motoryzacyjnego w 2015 roku.

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.