Oryginalne paznokcie pokryte długim futrzanym włosiem.

Oryginalne paznokcie pokryte długim futrzanym włosiem.
Jan Arnold to dyrektor Stylu w CDN (Creative Nail Design, Inc) Firma ta jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji  paznokci, dłoni i stóp. Jako pierwsza wymyśliła i pokazała nowy trend w zdobieniu paznokci - futerkiem z długim włosiem. Wygląda to bardzo ekstrawagancko i zabawnie. Polecamy wszystkim odważnym.
Jan Arnold to dyrektor Stylu w CDN (Creative Nail Design, Inc) Firma ta jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp. Jako pierwsza wymyśliła i pokazała nowy trend w zdobieniu paznokci - futerkiem z długim włosiem. Wygląda to bardzo ekstrawagancko i zabawnie. Polecamy wszystkim odważnym.

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.