Kia Cadenza - nowa generacja aut luksusowych.

Kia Cadenza - nowa generacja aut luksusowych.
Kia Cadenza będzie to limuzyna ze sportowym charakterem nacechowana agresywnymi liniami nadwozia oraz charakterystycznymi LED-owymi światłami i bardzo dynamiczną sylwetką.<br />
Będzie to auto w nowoczesnym stylu przepełnione drogimi materiałami wykończeniowymi -naturalnym drewnem, skórą i metalem. Pod maską w wersji max, prawdopodobnie będzie 3,3-litrowy silnik w  ″V-szóstce″ o mocy około 293 KM i 345 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W wersji uboższej prawdopodobnie będzie mniejszy i tańszy silnik - dwulitrowy, 4-cylindrowy, który miałby być silnikiem bazowym.<br />
Limuzyna będzie dostępna na rynku w przyszłym roku.
Kia Cadenza będzie to limuzyna ze sportowym charakterem nacechowana agresywnymi liniami nadwozia oraz charakterystycznymi LED-owymi światłami i bardzo dynamiczną sylwetką.
Będzie to auto w nowoczesnym stylu przepełnione drogimi materiałami wykończeniowymi -naturalnym drewnem, skórą i metalem. Pod maską w wersji max, prawdopodobnie będzie 3,3-litrowy silnik w ″V-szóstce″ o mocy około 293 KM i 345 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W wersji uboższej prawdopodobnie będzie mniejszy i tańszy silnik - dwulitrowy, 4-cylindrowy, który miałby być silnikiem bazowym.
Limuzyna będzie dostępna na rynku w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.