″Coby″ najpiękniejszy kot na świecie

″Coby″ najpiękniejszy kot na świecie
Są różne koty na świecie, ładne i brzydkie, ale ten jest wyjątkowy.  Coby, bo tak się wabi brytyjski krótkowłosy kot obdarzony przez naturę oszałamiająco lodowato błękitnymi oczami oraz śnieżnobiałą sierścią zyskał uwielbienie fanów na Instagramie ma ponad 200.000 wielbicieli. Czy to przypadek? Zobaczcie sami i oceńcie..
Są różne koty na świecie, ładne i brzydkie, ale ten jest wyjątkowy. Coby, bo tak się wabi brytyjski krótkowłosy kot obdarzony przez naturę oszałamiająco lodowato błękitnymi oczami oraz śnieżnobiałą sierścią zyskał uwielbienie fanów na Instagramie ma ponad 200.000 wielbicieli. Czy to przypadek? Zobaczcie sami i oceńcie..

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.