Lamborghini Centenario - włoska superbryka

Lamborghini Centenario - włoska superbryka
Lamborghini Centenario zostało oficjalnie zaprezentowane na Geneva Motor Show 2016. Stworzono je aby uczcić 100. rocznicę narodzin Ferruccio Lamborghini. The Centenario zapiera dech w piersiach. Ręcznie zbudowany w całości z włókna węglowego, potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 2,7 sekundy. Wyposażony w silnik  V12 o pojemności 6,5 litra rozwija 770 KM maksymalnej mocy posiadający siedmiostopniową skrzynię biegów ISR.<br />
Na Rynek motoryzacyjny wyjedzie zaledwie 40 super samochodów,  które znalazły już nabywców. Cena jednego to 2,2 miliona euro.
Lamborghini Centenario zostało oficjalnie zaprezentowane na Geneva Motor Show 2016. Stworzono je aby uczcić 100. rocznicę narodzin Ferruccio Lamborghini. The Centenario zapiera dech w piersiach. Ręcznie zbudowany w całości z włókna węglowego, potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 2,7 sekundy. Wyposażony w silnik V12 o pojemności 6,5 litra rozwija 770 KM maksymalnej mocy posiadający siedmiostopniową skrzynię biegów ISR.
Na Rynek motoryzacyjny wyjedzie zaledwie 40 super samochodów, które znalazły już nabywców. Cena jednego to 2,2 miliona euro.

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.