Z nim osiągniesz wszystko! Abarth Pista

Materiał partnerski
Z nim osiągniesz wszystko! Abarth Pista

Skutecznym ograniczeniem, jakie nakładamy na decyzje zakupowe, jest oszczędność. A gdyby tak chociaż raz zapomnieć o ekonomicznym aspekcie i wybrać auto, które co prawda nie należy do najtańszych, ale jest za to spełnieniem wszystkich motoryzacyjnych marzeń? A jeśli mowa o marzeniach… zatraćmy się w nich na moment i przyjrzyjmy propozycji, która idealnie wpisuje się w ich ramę.

Auto idealne pod wieloma względami

Abarth Pista: patrzysz i wiesz, że chcesz go mieć! To nie zabawka, ale samochód z prawdziwego zdarzenia, który przez lata istnienia na europejskich drogach zjadł zęby na największych torach wyścigowych. Karl Abarth z dumą chwalił się swoimi osiągnięciami, które silnie wpłynęły na kontynuowaną przez markę filozofię. Dzięki temu do dziś możemy cieszyć się niezwykłymi możliwościami tego małego, dynamicznego samochodu. Nie jest to  również auto, które kojarzy się z dojazdami do pracy, codziennymi zakupami czy rodzinnymi wycieczkami. To jednak zupełnie traci na znaczeniu, gdy zajmujemy miejsce za kierownicą. Panująca wewnątrz aura pełna sportowego ducha momentalnie zmienia nasze postrzeganie jazdy. Wszelkie plany przestają być istotne: ważne jest tu i teraz.                                                                               

Emocje nie do podrobienia

Na zakup takiego samochodu warto zdecydować się z kilku powodów. Przede wszystkim: bo dlaczego nie? Na jakiś czas można odłożyć pragmatyczne podejście do życia na rzecz przyjemności. Abarth Pista przystosowany został do jazdy sportowej, a zatem dynamicznej i dającej mnóstwo satysfakcji z testowania zastosowanych w nim rozwiązań technicznych. Wreszcie można poczuć się za kierownicą całkowicie swobodnie! Do wyboru tego modelu powinny skłonić także inne zalety, takie jak niewielkie wymiary, ergonomia jazdy, niecodzienny komfort prowadzenia, a także oryginalny styl, dzięki któremu Pista wyróżnia się na tle innych samochodów osobowych. Dla takich wrażeń warto zaryzykować!

 

Artykuł partnera

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usłigi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.