Multi-klucz super gadżet dla każdego faceta

Multi-klucz super gadżet dla każdego faceta
Klucz zaprojektowany i zbudowany, aby miał taki sam rozmiar jak standardowy klucz domowy, co oznacza, że zmieści się do każdej kieszeni. Ten gadżet można wykorzystać do wielu ″prac″ m.in. możemy nim ciąć taśmę, otwierać butelki, puszki, wyciągnąć zszywkę, zdjąć izolację kabli, dokręcić lub odkręcić szprychę roweru. Jak widzimy jest to super extra klucz, który można wykorzystać w wielu niespodziewanych sytuacjach. Producent napisał o nim 20 w 1. Multi klucz jest zbudowany ze stopu 304 stali, który został elektro chemicznie wypolerowany, jest odporny dzięki temu na korozję i na zarysowania. Jest jedynym małym multi-narzędziem, które nigdy się nie zużyje.<br />
<br />
źródło: http://coolmaterial.com
Klucz zaprojektowany i zbudowany, aby miał taki sam rozmiar jak standardowy klucz domowy, co oznacza, że zmieści się do każdej kieszeni. Ten gadżet można wykorzystać do wielu ″prac″ m.in. możemy nim ciąć taśmę, otwierać butelki, puszki, wyciągnąć zszywkę, zdjąć izolację kabli, dokręcić lub odkręcić szprychę roweru. Jak widzimy jest to super extra klucz, który można wykorzystać w wielu niespodziewanych sytuacjach. Producent napisał o nim 20 w 1. Multi klucz jest zbudowany ze stopu 304 stali, który został elektro chemicznie wypolerowany, jest odporny dzięki temu na korozję i na zarysowania. Jest jedynym małym multi-narzędziem, które nigdy się nie zużyje.

źródło: http://coolmaterial.com

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.