Smog w Pekinie

Smog w Pekinie
Poziom zanieczyszczeń w Pekinie przekracza dopuszczalne normy Światowej Organizacji Zdrowia. Widoczność na ulicach jest bliska prawie zeru. Ludzie nie opuszczają swoich domów bez masek ochronnych. W stolicy Chin zamknięto szkoły i wiele instytucji od 8 do 10 grudnia. <br />
<br />
Ogłoszono najwyższy poziom zagrożenia - czerwony, który informuje że może dość szybko to doprowadzić do katastrofy ekologicznej. Powietrze jest stale zanieczyszczone przez przedsiębiorstwa przemysłowe i dużą liczbę pojazdów.<br />
<br />
Oto jak wygląda Pekin dzisiaj<br />
Poziom zanieczyszczeń w Pekinie przekracza dopuszczalne normy Światowej Organizacji Zdrowia. Widoczność na ulicach jest bliska prawie zeru. Ludzie nie opuszczają swoich domów bez masek ochronnych. W stolicy Chin zamknięto szkoły i wiele instytucji od 8 do 10 grudnia.

Ogłoszono najwyższy poziom zagrożenia - czerwony, który informuje że może dość szybko to doprowadzić do katastrofy ekologicznej. Powietrze jest stale zanieczyszczone przez przedsiębiorstwa przemysłowe i dużą liczbę pojazdów.

Oto jak wygląda Pekin dzisiaj

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.