Pieniądze na ścianach - widziałeś kiedyś takie rzeczy?

Pieniądze na ścianach - widziałeś kiedyś takie rzeczy?
100.000$ - tyle właśnie Hans-Peter Feldmann, niemiecki artysta postanowił przykleić na ścianach w galerii. W całości pieniądze te pochodzą z honorarium, którym został nagrodzony w Hugo Boss Prize 2010 za swoją pracę. Nagroda Hugo Boss Prize jest przyznawana  artyście, którego prace mają znaczący rozwój w sztuce współczesnej i nie mają żadnych ograniczeń pod względem wieku, płci, rasy, narodowości, czy medium.<br />
<br />
100.000$ - tyle właśnie Hans-Peter Feldmann, niemiecki artysta postanowił przykleić na ścianach w galerii. W całości pieniądze te pochodzą z honorarium, którym został nagrodzony w Hugo Boss Prize 2010 za swoją pracę. Nagroda Hugo Boss Prize jest przyznawana artyście, którego prace mają znaczący rozwój w sztuce współczesnej i nie mają żadnych ograniczeń pod względem wieku, płci, rasy, narodowości, czy medium.

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.