Duża pupa - obciach czy piękno?

Duża pupa - obciach czy piękno?
Kobiety generalnie lubią smukłą i zagabną sylwetkę. Jednak w różnych kulturach i częściach świata panują przeróżne zwyczaje i hit mody. Wśród latynoskich i czarnych kobiet w ostatnich latach wielkość pupy  jest główną miarą piękna. Panie gotowe są zrobić wszystko, aby mieć jak największe pośladki nawet niekiedy iść pod nóż chirurga.
Kobiety generalnie lubią smukłą i zagabną sylwetkę. Jednak w różnych kulturach i częściach świata panują przeróżne zwyczaje i hit mody. Wśród latynoskich i czarnych kobiet w ostatnich latach wielkość pupy jest główną miarą piękna. Panie gotowe są zrobić wszystko, aby mieć jak największe pośladki nawet niekiedy iść pod nóż chirurga.

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.