Suknie ślubne z papieru.

Suknie ślubne z papieru.
Przepiękna moda ślubna z papieru dla kobiet. Suknie wyglądają niezwykle efektownie. Są dostosowane do narodowości panny młodej. Bardzo odważnym akcentem jest bielizna, która jest ewidentnie na pierwszym planie. Wszystkie jej prace są tworzone ręcznie, a żaden z kształtów i form jest niepowtarzalny. Artystka Asia Kozina, która tworzy te papierowe arcydzieła działa na skrzyżowaniu mody i sztuki współczesnej. <br />
<br />
Photos by Roman Kharcenko
Przepiękna moda ślubna z papieru dla kobiet. Suknie wyglądają niezwykle efektownie. Są dostosowane do narodowości panny młodej. Bardzo odważnym akcentem jest bielizna, która jest ewidentnie na pierwszym planie. Wszystkie jej prace są tworzone ręcznie, a żaden z kształtów i form jest niepowtarzalny. Artystka Asia Kozina, która tworzy te papierowe arcydzieła działa na skrzyżowaniu mody i sztuki współczesnej.

Photos by Roman Kharcenko

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.