Co można zrobić z superbryką...

Co można zrobić z superbryką...
Ten wart około 1,4 mln dolarów Koenigsegg CCX został całkowicie zniszczony w wypadku. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że samochód jechał z bardzo dużą prędkością i z całym impetem uderzył w krawężnik. Dwaj pasażerowie przeżyli katastrofę, ale w ciężkim stanie zostali przewiezieni do szpitala. Ich stan jest nieznany. <br />
Szanuj siebie i swoje życie!
Ten wart około 1,4 mln dolarów Koenigsegg CCX został całkowicie zniszczony w wypadku. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że samochód jechał z bardzo dużą prędkością i z całym impetem uderzył w krawężnik. Dwaj pasażerowie przeżyli katastrofę, ale w ciężkim stanie zostali przewiezieni do szpitala. Ich stan jest nieznany.
Szanuj siebie i swoje życie!

Dodaj komentarz

pozostało znaków
Imię:

Wpisz tekst z obrazka:Osoba

Newsletter

Otrzymuj najlepsze materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę.


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przegądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę™ na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.