Jak przebiega laserowe leczenie trądziku w Zielonej Górze?

Jak przebiega laserowe leczenie trądziku w Zielonej Górze?

Każdy, kto choć raz miał styczność z trądzikiem, doskonale wie, że jego leczenie jest długotrwałe. Czasami też mimo naszych usilnych prób i prowadzania coraz to nowych metod, nie jesteśmy zadowolone z osiągniętych rezultatów. Czy leczenie trądziku laserem w Zielonej Górze jest skuteczne? Czy można je łączyć z innymi metodami walki z trądzikiem? W jakich przypadkach leczenie trądziku laserem będzie najlepsze?

Jak wygląda laserowe leczenie trądziku?

Do najbardziej skutecznych metod laserowego leczenia trądziku gabinet Dermasana zalicza frakcjonowanie nieablacyjne lub połączenie go z ablacją. Możesz wybrać metodę mniej lub bardziej inwazyjną. Jeżeli zdecydujesz się na tą drugą, to o wiele szybciej uzyskasz efekty. Czasami laserowe leczenie trądziku zakończy się na jednym razie, a w innych przypadkach trzeba będzie ten zabieg wielokrotnie powtórzyć. Na pewno ta metoda o wiele szybciej przyniesie efekty niż stosowanie miejscowych środków farmakologicznych. Czasami trzeba je przyjmować przez cały rok.

Skuteczne pozbywanie się trądziku laserem w Zielonej Górze

Bywa też tak, że niektóre osoby po prostu nie mogą brać tego rodzaju leków. Frakcjonowanie nieablacyjne jest zabiegiem, w którym światło lasera dociera do głębszych warstw skóry. Laser tworzy w nich mikrouszkodzenia, które mogą pobudzić skórę do regeneracji oraz ustabilizować pracę gruczołów łojowych. Naskórek pozostaje nienaruszony. Dzięki temu czas rekonwalescencji nie jest długi.  Najlepsze efekty przynosi połączenie laserowego leczenia trądziku z ablacją, ponieważ jest to zabieg, który prowadzi do usunięcia części naskórka lub skóry.

Zapomnij o niedoskonałościach na twarzy

Przez ablację można zlikwidować bakterie, które gromadzą się w gruczołach łojowych oraz odblokować je. Gdy odsłoni się uszkodzenia spowodowane frakcjonowanie, to proces gojenia przebiega szybciej. Minusem jest to, że jest to bardziej inwazyjna metoda, niż samo leczenie laserowe trądziku.

Gdzie można wykonać taki zabieg?

Polecamy Ci zapisać się do tego gabinetu w Zielonej Górze: Dermasana.pl na laserowe leczenie trądziku. Szybko, skutecznie, profesjonalnie i całkowicie bezpiecznie.

 

Materiał partnera

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usłigi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.