Image

Stand-up: Karolina Pańczyk - 9 na 10, taka se (Debiuty 2024)

 Dodano: Ponad tydzień temu
 Przez: Kewin
 Odsłon: 57

🎤 Debiuty Stand-up Polska to cykl prezentujący nowych komików na scenie komediowej. Obrodziło w zdolną komediową młodzież. Sami doskonale bawimy się na ich występach, więc chcielibyśmy wam ułatwić ich odkrycie 🕵🏼‍♂️

Dziś Karolina Pańczyk.
Komiczka niby z Warszawy, a tak naprawdę z Turku. Na co dzień występuje w Klubie Komediowym oraz w Niplodramie, z którym tworzy spektakle improwizowane, skecze oraz filmy krótkometrażowe (nagrodzone m.in. Grand Video Awards). Przez 6 lat prowadziła oraz tworzyła scenariusze do własnych programów telewizyjnych. Od niedawna w stand-upie, czasem widywana przed Czarkiem Jurkiewiczem (od red.: nie potwierdził). Właścicielka miłej buzi i okropnych myśli. Nosi za duże adidasy.

IG 📷 https://www.instagram.com/karo_panczyk/ />FB 👍🏼 https://www.facebook.com/karo.panczyk />YT 📺https://youtube.com/@karo_panczyk?si=8dB7h-6hUTbIOyDG />
STAND-UP POLSKA to grupa komików skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Występujemy na deskach klubów i teatrów w całej Polsce. Przekładamy nasze pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź też niecodziennego, czarnego humoru. Korzystając z tej formy sztuki, dzielimy się naszą subiektywną opinią na różne tematy, od rzeczy trywialnych po złożone, ludzkie problemy zawsze wywołując śmiech.

Stand-up Polska FB 👇🏼
https://www.facebook.com/StandupPolska/ />
Stand-up Polska IG 👇🏼
https://www.instagram.com/standuppolska/ />
#standupcomedy #debiutystandup

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy(-a).

Dodaj komentarz

Pozostało znaków: 
254

Uwaga: Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu oraz przyjmujesz do wiadomości, że rejestrujemy Twój numer IP (172.70.135.36).