Image

DOM NAD DZIKIM STAWEM - WCHODZIMY! #shorts #shortsvideo #housetour #wiatrołap #hallway #entrance

 Dodano: Ponad tydzień temu
 Przez: Kewin
 Odsłon: 42

#shortvideos DOM NAD STAWEM • Kolory wody wchodzą do środka już od wejścia. Jak Wam się podoba taki wyrazisty motyw? 😊 Cały home tour już dostępny @domymarzen

➡️Szklane drzwi w wiatrołapie
Aby widok na staw podziwiać już w przedpokoju, wybrano szklane przesuwne drzwi z konstrukcją aluminiową. Dzięki temu, wiatrołap optycznie wygląda na większy. Plusem takiego rozwiązania jest dopływ naturalnego światła do przedpokoju.

✔️Przesuwny system otwierania drzwi wewnętrznych jest bardzo wygodny. Jednocześnie, wydzielenie przedpokoju za pomocą industrialnych drzwi tworzy przyjemny bufor cieplny w domu.

➡️Zabudowa meblowa na wymiar w wiatrołapie obejmuje:
szafę, siedzisko z wnęką na buty, oraz panel z wieszakami dla gości.

✔️Fronty meblowe oraz panele ścienne w ciemnym kolorze drewna z elementami czerni, w tym ramą drzwi industrialnych, czy uchwytami meblowymi, powtarzają się w całym domu.

- W strefie wejściowej, komunikacji, kuchni oraz w strefie klatki schodowej mamy zastosowany jeden materiał, który wydziela tą przestrzeń od reszty domu. Użyte spieki kwarcowe mają niesamowite kolory, więc pojawił się pomysł, aby pojawiły się one również w strefie jadalnianej w NIETYPOWY sposób.

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy(-a).

Dodaj komentarz

Pozostało znaków: 
254

Uwaga: Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu oraz przyjmujesz do wiadomości, że rejestrujemy Twój numer IP (172.70.134.24).