Image

Zbudowali DOM nad dzikim stawem! 🏠🌿 Naturalny OGRÓD MARZEŃ i WNĘTRZA z pazurem! HOUSE TOUR

 Dodano: Ponad tydzień temu
 Przez: Kewin
 Odsłon: 42

Oglądamy eko dom marzeń nad dzikim stawem oraz naturalny ogród w stylu dzikiej łąki, ogródek warzywny, szklarnię i taras drewniany przy domu! Ta nowoczesna stodoła dla wielopokoleniowej rodziny Was oczaruje! Mieszana technologia budowy domu, wnętrza kryjące wiele oryginalnych wygód, oraz otoczenie przyrody i ekologiczny ogródek tworzą wymarzone miejsce do życia w stylu slow. Działka ze stawem to prawdziwa oaza spokoju! Mieszkańcom zależało również na szybkim tempie budowy oraz ekologicznych rozwiązaniach, dlatego ich nowoczesna stodoła jest częściowo zbudowana w technologii prefabrykacji, a częściowo ze stali. Stalowy szkielet pozwolił na połączenie dużych okien oraz wysokiego sufitu w salonie, zaś przegrody wykonane z drewna zapewniają zdrowy mikroklimat w środku i oszczędność czasu podczas budowy.

Nowoczesny dom energooszczędny to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Daj znać w komentarzu, co myślisz o projekcie domu 220 m2, oraz o wnętrzu z oryginalnymi materiałami, zabudową meblową na wymiar i tapetami!

Master plan założenia architektonicznego, projekt wnętrz, dostosowanie układu funkcjonalnego domu: PRODOM Architektura i Konstrukcja https://www.prodom-archikon.pl/ />Odcinek powstał we współpracy reklamowej ze stolarnią:
Zabudowy meblowe na wymiar: HENKO Meble
https://www.facebook.com/HenkoMeble />Projekt ogrodu w stylu naturalnym: Ogrody Odnowa Daria Bulczyńska
Projekt architektoniczny i budowlany domu nowoczesna stodoła z dachem dwuspadowym: FORMA Firma Projektowo Usługowa
Zobacz więcej o tym domu:
https://bliskopoznania.pl/2024/03/15/dom-nad-dzikim-stawem-maja-naturalny-ogrod-marzen-i-wnetrza-z-pazurem/ />
Czy podobają Ci się wnętrza kryjące wiele niespodzianek: prawdziwą salę kinową w domu, spieki kwarcowe w odważnych kolorach zastosowane w nietypowy sposób - zarówno na ścianach, na ukrytych drzwiach, jak też na suficie, jak również tapety w sypialniach z motywami ptaków i zwierząt, praz dopracowane zabudowy meblowe pod skosami?

Mnie zauroczył dziki ogród z prawdziwym stawem, łąką kwietną, pomostami i atrakcjami do aktywnego wypoczynku nad wodą!

Zobaczcie, jak wygodnie można mieszkać i wypoczywać blisko natury! Zapraszam na wspólne zwiedzanie domu nad stawem! Od wejścia towarzyszą nam piękne widoki! Jadalnia posiada żywą zieloną ścianę, a dodatkowym plusem układu pomieszczeń jest część barowa z wyjściem na taras.

Nowoczesna stodoła oraz budynek przydomowej sauny - dzięki drewnianej elewacji - wpisują się w klimat urokliwego miejsca nad stawem. O koncepcji architektury, luksusowej i zarazem przytulnej aranżacji wnętrz dla dużej rodziny, a także o ciekawostkach budowlanych opowiadają architekci.

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy(-a).

Dodaj komentarz

Pozostało znaków: 
254

Uwaga: Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu oraz przyjmujesz do wiadomości, że rejestrujemy Twój numer IP (172.70.43.179).